Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分

Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 Tokio appartementen liggen 500 meter van het treinstation Mejiro en op 5 minuten lopen vanaf het Trad Mejiro. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Het appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en badlakens in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.

Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 appartement biedt een keuken en over alle nodige artikelen, inclusief een koelkast en keukengerei, die daar gevonden kunnen worden.

Het appartement ligt op afstand van 3 km van het Samurai Museum en is tevens niet ver van het Onderwijscentrum voor Veiligheid in Ikebukuro. De eersteklas ligging geeft toegang tot de Kishimojin, op 6 minuten loopafstand ervan. Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 appartementen liggen op afstand van 5 km van de Yanaka Ginza winkelstraat. Toden-Zoshigaya metrostation ligt binnen 5 minuten wandelen, dat een toegang tot de populaire plekken van Tokio geeft.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 Tokio
Tyo Ikebukuro Designer'S Apt 203
Mobiele prijsaanbieding

Tyo Ikebukuro Designer'S Apt 203

8.7
Fantastisch 8 beoordelingen
107 m van de accommodatie
USD 131 USD 118
per nacht
8路線使用可能!アクセス抜群/池袋駅より徒歩5分/最大11名/Wi-Fi完備/まるごと3Ldk
Mobiele prijsaanbieding

8路線使用可能!アクセス抜群/池袋駅より徒歩5分/最大11名/Wi-Fi完備/まるごと3Ldk

8.6
Fantastisch 39 beoordelingen
483 m van de accommodatie
USD 386 USD 347
per nacht
みどりハウス
Mobiele prijsaanbieding

みどりハウス

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
1 km van de accommodatie
USD 70 USD 63
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Tokyo Haneda Luchthaven
    28 km

    Treinstations

    Mejiro Station
    500 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 18:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 03:00 tot 13:00
    LicentienummerM130046061,M130050307
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 appartement gelegen?
      Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 appartement is in de Toshima wijk van Tokio gesitueerd, op 17 minuten wandelen vanaf Sunshine 60.
    • ❓
      Welke attracties liggen er in de buurt van Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 appartement zijn onder andere de Sugamo Jizo-dori winkelstraat, Sunshine 60, de Shinjuku Omoide Yokocho.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 appartement te verblijven?
      Een overnachting in Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 appartement kost $91.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Anmol Dining & Bar en Pasela Coffee Minami Ikebukuro restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Biedt Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 appartement internetverbinding?
      Ja, Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 appartement biedt wifi.
    • ❓
      Is er een keuken in Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 appartement?
      Bij Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 appartement kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met een koelkast en keukengerei.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Tokyo Haneda Luchthaven
    28 km

    Treinstations

    Mejiro Station
    500 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Ut Apart Ikebukuro 池袋駅徒歩10分 Tokio

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten